Privatumo politika
Registruodamiesi mūsų el. prekybos sistemoje Jūs sutinkate, kad tvarkant e-parduotuvę, fiksuojant sutrikimus serverio darbe, identifikuojant lankytoją, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip pat naudojame „slapukus“ (angl. „cookies“), kas leidžia pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti parinkčių istoriją.
El. parduotuvėje pateikiamose registracijos, užsakymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, gyvenamąją vietą, el. pašto adresą), kuri būtina el. prekybos sistemos funkcionavimui ir Jūsų užsakymų administravimui. El. parduotuvės administracija niekada neprašo nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz: asmens kodų, slaptažodžių, banko kodų ir pan.). Pateikdami asmeninę informaciją BALTICPATCH.COM (BALTIJOSANTSIUVAS.LT) Jūs kartu sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti. Kliento prisijungimo į el. parduotuvės asmeninę paskirą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje, saugomas užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.
Apie el. parduotuvės BALTICPATCH.COM (BALTIJOSANTSIUVAS.LT) lankytojus ir jų užsakymus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo, tvarkomi laikantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tik tuo atveju, jei mums reikėtų su juo susisiekti. Lankytojų el. pašto adresai gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
Informacija apie lankytoją, kuris grubiai pažeidžia el. parduotuvės naudojimo taisykles, kenkia, nusižengia įstatymams, gali būti panaudota sprendžiant klausimą dėl jo elgesio ir tolimesnio dalyvavimo. Be vidinių priemonių, BALTICPATCH.COM (BALTIJOSANTSIUVAS.LT) gali kreiptis į teisėsaugos organus bei interneto tiekėjus, priklausomai nuo pažeidimo sunkumo ir formos.

Mes pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu, todėl prašome ją peržiūrėti dažnai. Pakeitimai ir patikslinimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo svetainėje. Darydami esminius pokyčius šioje politikoje, mes Jus informuosime, kad ji buvo atnaujinta.

 

Jei iškilo klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos e-parduotuvėje, maloniai prašome susisiekti el. paštu: [email protected]
Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.